• I-V 08.00 - 17.00

Automobilių detalių internetinės parduotuvės - kelias į ateitį!

 

Dažnam automobilio savininkui, remontuojančiam savo "arkliuką", anksčiau ar vėliau tenka susidurti su detalių paieškos problema. Paprastai didesniuose miestuose sugaištama nemažai laiko, apsilankant autodalių parduotuvėse, autoservisuose, mažesniuose miesteliuose – kita problema:  galima taip ir nerasti reikalingos prekės. Abiem atvejais tikru išsigelbėjimu tampa internetinė autodalių parduotuvė.

 

Apsipirkimas virtualioje erdvėje yra patogus ne vien tiems, kas pats remontuoja savo automobilį ar turi nedideles dirbtuves, bet ir stambesniems autoservisams, kurie neretai autodetalių paiešką atlieka kelių skirtingų tiekėjų elektroninėse parduotuvėse.

 

Mūsų elektroninė parduotuvė skirta bet kokiam pirkėjui: fiziniams ir juridiniams asmenims. Atsarginių autodalių pirkimas mūsų svetainėje veikia tokiu pačiu principu, kaip ir kitose elektroninėse prekybos vietose. Tereikia prisijungti, išsirinkti tinkamą prekę ar jų rinkinį, atlikti apmokėjimą ir atsiimti prekes.

 

Aišku, tenka pripažinti, kad norint pirkti dalis internetu, reikia žinoti, kaip atrodo reikiama detalė ar bent taisomas mazgas. Nepasiklysti dalių kataloge padeda tinkamas automobilio markės, modelio pasirinkimas, taip pat svarbu, kad būtų nurodyti gamybos metai, variklio galingumas bei kiti parametrai, kurie galėtų supaprastinti paieškas.

 

Internetinėje autodalių parduotuvėje www.admotors.lt yra pateikiamas didžiulis detalių asortimentas, mūsų vadybininkai yra pasiruošę atsakyti į klientų užklausas internetinėje formoje, gali net pateikti rekomendacijas telefonu.

 

Paieškos pradžioje klientams siūloma pasirinkti atitinkamą autodalių grupę, kurį toliau išskaidyta smulkiau. Belieka išsirinkti ieškomą detalę, remiantis pateiktomis nuotraukomis arba atitinkamomis iliustracijomis. Paprastai siūlomos skirtingų gamintojų prekės, pateikiama išsami informacija apie pačią detalę, nurodytos kainos bei pristatymo terminai.